Ми пропонюємо Вам абсолютну новинку – Кавовий Абонемент!

Він працює наступним чином: Ви купуєте підписку на певний період (3 або 6 міс), та кожного місяця з 2 по 5 число місяця отримуєте доставку обраної кави. Що найцікавіше – Ви також отримаєте можливість обирати з будь-яких сортів кави (в рамках 1 кг в міс).

Чому це вам буде вигідно?

По-перше, Ви купили абонемент, і можете навіть про це забути – але ми не забудемо, і впродовж дії вашого абонемента будемо дбати, щоб ви мали свіжеобсмажену каву!

По-друге, Абонемент на 20% вигідніше ніж просто купувати каву щомісяця. Якщо Ви знаєте, що і наступного місяця і через місяц Ви забажаєте смачної кави – рекомендуємо Кавовий Абонемент – таким чином Ви отримуєте каву на більш вигідніших умовах!

На вибір наступні сорти:

  • для абонемента Премиум – можете обирати в межах 1 кг кратно 250 гр  серед таких сортів – Індія Маленька Квітка, Ефіопія Йоргачоф, Жовтий Бурбон, Малаві РВ, Конго Норд, Кенія, Руанда.
  • для абонемента Стандарт – можете обирати в межах 1 кг кратно 500 гр серед таких сортів – Уганда Бігушу, Індія Плантейшн,Бразилія Бафія, Бразилія Серадо, Гватемала, Гондурас, Ефіопія Джима, Жовтий Бурбон, Колумбія, Коста-Ріка, Лаос, Нікарагуа, Папуа Нова-Гвінея, Букет смачнющий.

 

Обирайте свій Кавовий Абонемент!

Обрати свій абонемент