Оплата та доставка замовлення

Ви можете оплатити замовлення банківською картою прямо на сайті. Ми використовуємо інтернет еквайрінг від Wayforpay з надійною захисною технологією 3D Secure.

Доставка здійснюється Новою поштою, Укрпоштою та Делівері по всій території України окрім тимчасово окупованих територій.

 

Умови повернення товару

Повернути товар належної якості в магазин (або обміняти його на інший аналогічний) можна згідно Закону України «Про захист прав споживачів» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12):
Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості
1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
 
Перелік товарів, що не підлягають обміну та поверненню затверджується Кабінетом Міністрів України (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). До таких товарів відносяться:
Продовольчі товари (кава, чай, сиропи)
 
Якщо у Вас виникли питання, прохання звертатися за телефоном +38 097 570 36 71 або відправити заявку на ел.адресу info@kava.te.ua